Şirket Bilgileri

Şirket Bilgileri

TUNA AKVARYUM

Deniz Denizer

Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. Erköse Apt. No:20

Maltepe / İSTANBUL

Küçükyalı VD. 2920275451

HESAP BİLGİLERİMİZ

Hesap Sahibi: Deniz DENİZER

Garanti Bankası E-5 Maltepe Şubesi

Şube Kodu: 589

Hesap No: 6696789

IBAN: TR27 0006 2000 5890 0006 6967 89

Kalite Politikamız

TUNA KAVARYUM KALİTE POLİTİKAMIZ VE ÜRETİM ÖZELLİKLERİMİZ
Tuna akvaryum olarak amacımız akvaryum canlılarınızı güvenilir ve sağlıklı bir ortamda yetiştirebilmeniz için gereken optimal yaşam alanlarını hazırlamaktır. Müşteri memnuniyetimizin temel unsuru tüm ürünlerimizde titizlikle uyguladığımız ve asla taviz vermediğimiz üretim prensiplerimizdir. Bu konudaki hassasiyetimiz ise canlı yaşamına duyduğumuz saygı ve müşterilerimizin paralarının tam karşılığını almaları konusuna verdiğimiz önemden kaynaklanır.

AVRUPA BİRLİĞİ VE TSE STANDARTLARINA UYGUN ÜRETİM
Tuna akvaryum olarak üretim aşamasında kullandığımız tüm malzemeler TSE belgeli ve Avrupa Standartlarına uygun üretilmiş kalite belgelidirler. Üreticisi firması belli olmayan ve kalite standartları bulunmayan, çevreye ve doğaya zarar verebilecek yapı malzemelerini kesinlikle kullamıyoruz.

ÇIKMA, DEFOLU, KALİTESİZ YADA HURDA MALZEME KULLANMIYORUZ.
Ürettiğimiz tüm ürünlerde en kaliteli üretim malzemeleri kullanılır. Cam olarak çıkma ya da defolu cam kullanılmaz. Trakya cam 1. sınıf camdan CNC kesimle kesilmiş camlar kullanılarak özenle imalat yapılır. MDF mobilyalarımız Yıldız Entegre firmasına ait en yüksek kalitede MDF malzemelerinden üretilir.

CANLI YAŞAMINA ZARAR VEREBİLECEK ÜRETİM MALZEMELERİ KULLANMIYORUZ.
İmalatlarımızda kullanılan tüm malzemeler canlılarınıza zarar vermeyecek malzemeler kullanarak yapıyoruz. Cam, ahşap çerceve ve aydınlatmayı oluşturan tum malzemeler ve bağlantı elemanları da dahil olmak uzere kullanılan tüm ürünler suya salınım yapmayan ve canlılarınıza zarar vermeyecek özelliktedir. Paslanabilen ve suya salınım yapabilecek hiçbir yapı malzemesi kullanmıyoruz. Sadece akvaryum imalatı için üretilmiş özel silikon yapıştırıcılar kullanıyoruz.

ÖZEL TASARIM MOBİLYA SEHPALAR
Firmamızda ürettiğimiz mobilya sehpalar akvaryumlarınızı güvenle taşıyacak sekilde imal edilmiş ve hem yapıştırıcı kullanarak hem de vidalamak suretiyle ekxtra kuvvetlendirilmiştir. Mobilya sehpalarımız arkasında kullanılan arkalıklar 4 mm kontradan deniz tutkalı ile yapıştırılıp havalı zımba ile yerine oturtulmuştur. Bu nedenle zaman icinde gevsemediği gibi sehpanızı sürekli gönyesinde tutarak akvaryumuzun da dengede olmasına yardımcı olmaktadır. Ekonomik seri akvaryum sehpalarımız altında kullandığımız taşıyısı ayaklar aynı zamanda vidali özelliktedir ve zeminden kaynaklı gönyesizliklerde ayaralanabilir yapıdadır.

TÜM ÜRÜNLERİMİZE 10 YIL GARANTİ VERİYORUZ.
Türkiye'de ilk ve tek 10 yıl garanti belgeli akvaryum imalatı sadece Tuna Akvaryumda. Akvaryum cam aksamları, sump, kule, durso sistemleri, taşırma tesisatları ve ahşap ya da metal taşıyıcı konstrüksiyonlarımız 10 yıl süre ile TUNA AKVARYUM garanti kapsamındadır. Akvaryum mobilya aksamı sehpa, taç, üst kapak sistemleri ve aydınlatma, elektrik/elektronik aksamları 2 yıl süre ile TUNA AKVARYUM garanti kapsamındadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN HERŞEYDEN ÖNCE GELİR.
Tuna Akvaryum olarak yaptığımız her imalatta, ürettiğimiz her üründe önce müşterilerimizin yüzündeki memnuniyet ve beğeni ifadesini görmek isteriz. Müşterilerimizin memnun kalmadığı bir üründen biz de aynı oranda rahatsız oluruz. Hiçbir müşterimiz, sipariş ettiği için beğenmediği bir ürünü almak zorunda değildir. Tuna Akvaryum olarak teslimat aşamasında bile eğer alacağınız ürün içinize sinmiyorsa almak zorunda değilsiniz. Çünkü bizim için önce müşterilerimizin beğenisini ve güvenini kazanmak önemlidir.